Kozak Kozmetik Kimdir?

Kozak Kozmetik Ltd. İstanbul merkezli olup Türkiye'nin çeşitli illerindeki satış noktalarıyla kozmetik sektöründe özellikle kaliteli parfümleri ve bebek kolonyaları grubuyla yıllardır üretim ve ihracat yapmaktadır. Kozak istikrarlı şirket politikasıyla ve dengeli büyümesiyle sürekli bir yükseliş grafiği çizmektedir. Bu durum firmanın yurtiçindeki başarısını uluslararası boyuta taşıyarak yurtdışında avrupa başta olmak üzere yaptığı ihracatlarla müşteri ağını hızla genişletmektedir.

Neden Kozak Kozmetik? Şirket Yurtiçi ve Yurtdışı Müşterilerine Neleri Garanti Etmektedir?

Kozak Kozmetik, uzman araştırma ekibinin yurtiçi ve yurtdışı market aratırmaları sonucunda belirlediği yeni ürünleriyle üretim yelpazesini genişletip kendi tescilli markalarıyla ürün kalitesinden asla ödün vermeden müşteri ailesine en uygun fiyat ve sağlık standartlarında ürünlerini sunmaktadır. Hepimiz müşteri ailemizi genişletmek ve memnuniyetlerini sağlamak için çalışmaktayız.

Şirketimizin Yurtiçi ve Yurtdışındaki Vizyonu ve Tescilli Markaları Nelerdir? Hangi Sertifikalara Sahiptir?

Kozak firması en son üretim teknolojisi ile rekabetin üst seviyesine ulaşmıştır.Firmamızın üretim kalite kontrol sistemi Türk Sağlık Bakanlığı izni altındadır. Ayrıca, ürünlerimiz titiz çalışmalar sonucunda kimya mühendislerimiz ve ürün müdürlerimiz tasafından onaylandıktan sonra üretimi yapılmaktadır. Kozak tescilli Rainbow, Flaby, Marjinal, No on ve Lisse markalarıyla gerek yurtiçinde çeşitli illerimizde satış noktaları ve mağaza zincirleriyle, gerekse yurtdışında pekçok ülkede kendi tescilli markalarıyla benimsenmiştir. Yurtdışı ilişkilerimizde ithalat ve ihracat departmanlarımız şirkete yeni bir ruh kazandırmakta bunu da katıldıkları uluslararası fuar ve gezileriyle pekiştirerek şirketin rekabet gücüne dinamizm getirmektedir.

Kozak Kozmetik Ltd.Şti.San. Bu Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.